Love Latvia vēlas sasniegt jaunu Eiropas rekordu

Autors: Linda Tiltiņa, Love Latvia veikalu vadītāja.

“Love Latvia” suvenīru un dāvanu veikali ir uzsākuši magnētu kolekcijas veidošanu, kurā aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Saskaņā ar Wikipedia datiem, Eiropas rekords pieder skolotājam no Velsas, kura kolekcijā 2010.gadā ir bijis vairāk kā 3600 magnētu.

Suvenīru un dāvanu veikals “Love Latvia” aicina ikvienu atnest savu magnētiņu, kurš atvests no ārzemēm un līdzdarboties jauna Eiropas rekorda sasniegšanai. Savukārt katrs, kas piedalīsies akcijā saņems Love Latvia klientu karti. Uz katra magnētiņa tiks atzīmēts īpašnieka numurs, kas iekļausies kopējā magnētu kolekcijā. Magnēti tiks eksponēti uz magnētu „gleznas” – ar koku ierāmētas metāla plāksnes, kas jau ir apskatāma “Love Latvia” veikalā tirdzniecības centrā Origo, Rīgā. Paplašinoties magnētu kolekcijai, to apskatīt būs iespējams divās Latvijas pilsētās- Rīgā un Love Latvia zīmola dzimšanas pilsētā Valmierā.

„Love Latvia” koncepta radītājs Romāns Naudiņš norāda: “Jau Ziemassvētkos, kad Rīgai dāvinājām čiekuru egli, vēlējāmies parādīt, ka kopā strādājot no mazām lietām varam radīt ko lielu. Arī ar šo magnētu kolekciju vēlamies parādīt, ka kopā mēs varam sasniegt daudz vairāk nekā cīnoties katram atsevišķi. Līdzīgi kā čiekuriem, kuriem nav liela materiālā vērtība, arī magnēti tiek uzskatīti par vienu no lētākajiem suvenīriem. Ja mums kopīgi izdosies pārspēt Eiropas magnētu kolekcijas rekordu, tas būs kārtējais solis uz priekšu, lai Latvija sevi izceltu ar interesantām un tūristus vilinošām lietām.”

Magnētu kolekcija šobrīd atrodas „Love Latvia” veikalā TC Origo 1.stāvā. Savu magnētu ir iespējams dāvāt arī „Love Latvia” veikalā TC Galerija Centrs, no kurienes tie tiks nogādāti uz TC Origo magnētu kolekcijas „gleznu”.

Ņemot vērā suvenīru un dāvanu veikalu „Love Latvia” nākotnes attīstības plānus Latvijā un ārvalstīs, R.Naudiņš ir reģistrējis „Love Latvia” preču zīmi Latvijas Republikas Patentu valdē, kas ļauj SIA „Baltijas Floristika” ieguldīt vēl jaudīgāku darbu augstas kvalitātes suvenīru ražošanai un tirdzniecībai.

SIA "Baltijas Floristika" ir 2006.gadā Valmierā dibināts uzņēmums. Tā vienīgais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs ir valmierietis Romāns Naudiņš.  2010.gada 16.septembrī SIA „Baltijas Floristika” ir noslēgusi floristikas izstrādājumu un suvenīru ražotnes paplašināšanu un modernizāciju. Projekts veikts Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēta projekta ietvaros. Projekta noslēguma kopējās izmaksas 163 208. 68 LVL, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 74 185.76 LVL.

Iet atpakaļ