Naudiņš: „Trekno gadu” eiforija turpinās

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

Šodien, 28.janvārī, Valmieras domes ārkārtas sēdē tika atbalstīta Valmieras Profesionālās izglītības kompetences centra attīstības un investīciju stratēģija 2010.-2015.gadam. Domes lēmums paredz konceptuāli atbalstīt Valmieras 36.arodvidusskolas un Valmieras pārtikas ražotāju vidusskolas apvienošanu, kā arī jaunas piebūves izbūvi un iekārtošanu kompetences centra vajadzībām. Kopējās projekta izmaksas piesaistot Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu ir 3 811 688.42 lati.

Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš (TB/LNNK un „Visu Latvijai!”) asi kritizēja ieceri būvēt jaunu ēku, uzsverot, ka jaunas ēkas apsaimniekošana pilnībā gulsies uz Valmieras pilsētas nodokļu maksātāju pleciem. Naudiņš aicināja Valmieras Profesionālās izglītības kompetences centra vajadzībām izmantot patreizējās ēkas vai arī piemeklēt pilsētā jau esošas telpas centra izveidei. Kā viens no risinājumiem būtu kompetences centru veidot kādā no Valmieras vidusskolām.

 

R.Naudiņš saka: „Jaunas ēkas būvniecība šī brīža tautsaimniecības apstākļos ir nepieņemama. Zinot, ka gāzes tarifi nākamajā gadā tiks paaugstināti par 30% un energoresursi tikai sadārdzināsies, būvēt jaunu ēku un vecās atstāt neizmantotas var salīdzināt ar „Trekno gadu” izvirtībām. Neaizmirsīsim, ka tuvākajā nākotnē Valmieras pilsētas nekustamo īpašu fondam klāt nāks jaunā sākumskolas būve un Biznesa inkubators, kas papildus prasīs vairākus tūkstošus latus mēnesī ēku apsaimniekošanai.”

Iet atpakaļ