11. un 18.novembrī „Love Latvia” veikalā bez maksas varēs saņemt Latvijas karoga lentīti

Autors: Linda Tiltiņa, Love Latvia veikala vadītāja.

15 kilometri Latvijas karoga lentas uzsāk savu ceļu! Tuvojoties Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas gadadienai, veikals „LOVE LATVIA” ir sagatavojis savu dāvanu Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Lai palīdzētu radīt īpašu svētku gaisotni Latvijas galvaspilsētā, „LOVE LATVIA” veikalā ikviens varēs bez maksas saņemt Latvijas karoga lentīti. „LOVE LATVIA” koncepta radītājs, SIA „Baltijas Floristika” īpašnieks Romāns Naudiņš norāda: „Jau pirms vairākiem mēnešiem iegādājāmies 15km Latvijas karoga lentas. No tās pagatavojām piespraužamās lentītes un 11.novembrī sāksim tās dalīt ikvienam cilvēkam, kurš vēlas parādīt savu ticību un lojalitāti mūsu valstij!”

„LOVE LATVIA” veikalā šī akcija norosināsies 11. un 18.novembrī no plkst. 10:00 līdz 21:00. Veikals atrodas TC Galerija Centrs pirmajā stāvā.  

R.Naudiņš saka: „Šobrīd, kā nekad agrāk, ir nepieciešams mūsu bērniem audzināt mīlestību pret savu zemi, pret Latviju. Kad vecākiem jau tā ir grūti ekonomiskie apstākļi, svētku sajūtu jāmācās radīt par maksimāli maziem līdzekļiem. Tā arī radās doma par lentu, kuru piespraužot pie krūts, ikvienam rodas lepnuma sajūta par to, ka esi latvietis.”

Iet atpakaļ