11.novembris Lāčplēša diena

Lāčplēša diena simbolizē mūsu tautas gribasspēku, vienotību un izturību. Kamēr vien pastāvēs latviešu tauta, tā šo dienu pieminēs vienmēr. Tas liek mums atcerēties, ka brīvība ir nemitīgi jāuzrauga un jāsargā.

Es novēlu, lai vienotības sajūta mums nerastos tikai kritiskos brīžos un tad, kad ir jāizcīna smagas kaujas, bet lai to sajūtam ik dienu, - gan sevī, gan savos līdzcilvēkos.

Lai mums pietiek gudrības un pacietības saviem bērniem audzināt cieņu un mīlestību pret apkārtējiem, ticību saviem spēkiem un ticību Latvijas valsts nākotnei.

11.novembrī cilvēki daudzviet Latvijā dosies lāpu gājienos un iedegs sveces, tā ir neatņemama tradīcija – ar gaismu godināt tos, kas karoja par Latvijas valsts neatkarību.

Aicinu , Lāčplēša dienā ,piebremzēt ikdienas skrējienu un padomāt par savu tēvu zemi – Latvijas valsti, kuras dēļ mūsu vectēvi bija gatavi atdot savu dzīvību. Aizdedzot sveces, atcerēsimies to!

Lai domas ir gaišas, lai mūsos pašos ir dzīva ideja par Latviju – kā labklājīgu un plaukstošu zemi. Lai sirdī miers un pārliecība , lai saticība un pārticība jūsu ģimenēs!

Dievs , svētī Latviju!

Romāns Naudiņš, LR 11.Saeimas deputāts

 

 

Iet atpakaļ