Laiks darbam, laiks atslodzei

Romāns Naudiņš. Foto: Saeimas kanceleja.

Autors: Ilze Kalniņa, LR Saeimas deputāta palīdze.

Katram cilvēkam jāmācās pilnvērtīgi izmantot laiku. Lai tas tiktu pareizās devās tērēts darbam, lietām, kas nepieciešamas un aktīvai atpūtai. Šos principus cenšas ievērot arī Romāns Naudiņš. 4.februāris deputātam bija īpaši spraiga diena, proti, tikšanās ar Alojas iedzīvotājiem un saruna ar Limbažu iedzīvotājiem par gaidāmo referendumu. Limbažos sarunā piedalījās referenduma iniciators un krievu valodas, kā otras valsts valodas, sludinātājs - Lindermaņa kungs.

„Nav grūti iedomāties, ka pēc šādas sarunas , emocijas nav tās pozitīvākās. Tādēļ priecājos par iespēju šo negatīvismu neitralizēt , vakarā piedaloties hokeja spēlē Jelgavā”, atzīmē R.Naudiņš.

4.februārī Jelgavā ,Zemgales sporta hallē draudzības spēlē LR Saeimas komanda ar 5:4 pieveica Zemnieku saeimas komandu. LR Saeimas komandas sastāvā spēlēja arī Romāns Naudiņš.

„Tā bija laba atslodze no ikdienas, kas palīdz uzlādēties, uzlabo pašsajūtu un atbrīvoties no negatīvām emocijām. Šāda fiziska slodze liek prātam labāk darboties, un ikviena tikšanās ar jauniem nepazīstamiem cilvēkiem paplašina redzesloku, dod pieredzi. Piekrītu Amerikas diplomāta, zinātnieka Bendžamina Franklina atziņai: „Bez pastāvīgas izaugsmes un progresa tādi vārdi kā uzlabojumi un panākumi ir tukša skaņa bez jēgas’’, norāda Romāns Naudiņš.

Iet atpakaļ