„Love Latvia” veikali sadarbībā ar Ziedot.lv radījuši jaunu labdarības projektu

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta un Love Latvia veikalu īpašnieks Romāns Naudiņš

 Sākot ar šā gada 15.oktobri, SIA Baltijas Floristika suvenīru un dāvanu veikalos „Love Latvia” ir nopērkama jauna ar Ziedot.lv logotipu izstrādāta suvenīru kolekcija. Iegādājoties preces no šīs kolekcijas, pircējs ziedo 1 LVL labdarībai.

Suvenīru kolekcijā atrodamās dāvaniņas – nozīmītes, magnēti, aproces un atslēgu piekariņi, pieejamas ar dažādu labdarības projektu tematiku, tādējādi ikviens klients var atbalstīt sev vai draugiem tuvāko projektu:

1)      palīdzība mazajām sirsniņām,

2)      palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem,

3)      palīdzība patversmē mītošiem dzīvniekiem,

4)      un citus Ziedot.lv projektus.

Kā norāda SIA Baltijas Floristika īpašnieks Romāns Naudiņš, šie suvenīri cilvēkiem ļaus daudz vieglāk un ātrāk pieņemt sociāli atbildīgo lēmumu par palīdzības sniegšanu tiem, kuriem tas šobrīd visvairāk nepieciešams. „Bieži vien iegādājamies pilnīgi nevajadzīgas dāvanas, lai nebūtu jāiet ciemos tukšām rokām. Taču, šajā gadījumā, pastāv iespēja izvēlēties. Ja zināt, ka Jūsu draugiem nav vienaldzīga citu bērnu veselība, vai rūp dzīvnieku liktenis, uzdāviniet šo nelielo, bet sabiedrībai tik noderīgo dāvaniņu. Tādējādi jūs iepriecināsiet gan savus draugus, ģimeni, gan palīdzēsiet nelaimē nonākušajiem!” stāsta R.Naudiņš.

„Love Latvia” suvenīru un dāvanu veikali arī iepriekš ir nodarbojušies ar sociāli atbildīgu darbu. Kopš veikalu pirmās darba dienas, tajos iespējams iegādāties bez veikala uzcenojuma dažādus adījumus un rokdarbus, kurus veidojuši cilvēki ar īpašām vajadzībām. Valsts svētku dienās jau vairākus gadus veikali dāvā karoga lentas, tādējādi vēloties pievērst uzmanību patriotiskās audzināšanas nepieciešamībai mūsu valstī. Arī Ziedot.lv suvenīri tiek tirgoti bez veikala uzcenojuma.

 „Mūsu mērķis, strādājot pie šī projekta, bija atrast veidu, kā „Love Latvia” veikali varētu radīt lielāku pienesumu mūsu sabiedrībai. Peļņu gūstam tūrisma sezonā, kad suvenīrus iegādājas ārzemju tūristi. Tirdzniecības klusajā periodā vairāk domājam par sociāli atbildīgu darbu. Viss, protams, atkarīgs no cilvēku intereses un aktivitātes, taču, ļoti ceram, ka jaunais projekts gūs sabiedrības atsaucību. Esmu optimists un ticu, ka mūsu sabiedrībā ir pietiekami daudz labestīgu un līdzcietīgu cilvēku un mums kopā izdosies kādam dzīvi padarīt labāku,” komentē R.Naudiņš.

Jaunā ar Ziedot.lv logotipu izstrādātā suvenīru kolekcija būs pieejama tikai „Love Latvia” suvenīru un dāvanu veikalos – TC Galerija Centrs, Audēju iela 16 un TC Origo, Stacijas laukumā 2, Rīgā.

Iet atpakaļ