Nacionālā apvienība pulcē uzņēmējus, kuri vēlas attīstīt Latvijas ekonomiku un valsti kopumā

Autors: Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK.
Attēlā: Sanita Dika-Bokmeldere, Romāns Naudiņš un Gatis Sprūds

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai! - Tēvzemei un brīvībai/LNNK” Saeimas deputātu kandidātu sarakstos ir iekļauti kopumā vairāk kā 20 uzņēmēju un zemnieku, kuri sevi jau ir realizējuši saimnieciskajā darbībā, bet tagad ir gatavi ieguldīt savu pieredzi, darbu un neatlaidību Latvijas ekonomiskās neatkarības un attīstības veicināšanā.

Aģentūras “VVD Mārketinga komunikācijas” vadītāja un īpašniece Sanita Dika-Bokmeldere pamato savu iesaistīšanos politikā: “Politiskā pieredze ir ļoti būtiska lieta, tomēr rodas iespaids, ka mūsu politikas “veterāniem” ir zudusi vai iespējams nekad nav bijusi izpratne par to, kā dzīvo Latvijas tauta un kas tai patiesībā rūp. Jauni cilvēki politikā nāk ar jaunām idejām, savu dzīves pieredzi un pilnīgi citu skatījumu uz lietām. Manuprāt, tieši pieredze uzņēmējdarbībā ļaus mums sekmīgāk un produktīvāk darboties politikā, jo mēs esam iemācījušies izdzīvot, argumentēt, panākt kompromisus. Uzņēmējs - politiķis, lemjot par ekonomiku ietekmējošiem jautājumiem, spēs tos izvērtēt, un lēmums būs kompetents, jo ir būts “ierakumu” otrajā pusē.”

Eksporta uzņēmuma SIA “Baltijas Floristika”, veikalu “Love Latvia” saimnieks un tagadējais Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš saka: "Politikā ir jāiesaistās jauniem cilvēkiem, jo jauno politiķu priekšrocība ir neatkarība no citu ietekmes, skaidrs un godīgs saprāts, kā arī spēja pateikt “nē” brīžos, kad ar varas spēku kāds liek novirzīties no mērķa. Politiķa gadi nav rādītājs, svarīga ir jauna domāšana, kategoriski izslēdzot komunisma ēras paliekas. Bet nenoliedzami svarīgi ir arī šī jaunā politiķa iepriekš paveiktie darbi, jo tie ir kā pirmais uzskatāmais pamatakmens, kas parāda, cik droši un stabili būs viņa darbi nākotnē. Latvijā jāveido pārdomāta, tautas interesēm kalpojoša lauksaimniecības politika, jādara viss iespējamais, lai veicinātu Latvijas produkcijas eksportu uz citām valstīm un mazinātu importu – jāparāda, ka paši protam saimniekot savā zemē.”

Interneta bibliotēkas Atlants.lv un biļešu tirgotāja Bezrindas.lv vadītājs Gatis Sprūds skaidro Nacionālās apvienības ekonomisko piedāvājumu: “No uzņēmēju panākumiem lielā mērā ir atkarīga visas valsts spēja pastāvēt un sniegt sociālo nodrošinājumu tiem, kam tas ir nepieciešams – bērniem, pensionāriem, sociālā riska grupām – tādēļ būtiski ir veicināt vietējo uzņēmēju attīstību, kas likumsakarīgi ir viena no Nacionālās apvienības galvenajām prioritātēm, paredzot ievērojamu ienākuma nodokļa samazinājumu no reinvestētā kapitāla un atbalsta politiku uzņēmēju ieguldījumiem izglītībā un pētniecībā. Tāpat arī Nacionālās apvienības programma paredz kopējā nodokļu sloga nepaaugstināšanu un jau esošo nodokļu taisnīgāku pārdali, kas ietver neapliekamā minimuma palielinājumu un piedāvā principu, ka lielākus nodokļus jāmaksā, piemēram, nesakārtoto graustu īpašniekiem, nekustamā īpašuma spekulantiem un cilvēkiem ar lieliem ienākumiem, bet mazākus nodokļus tiem, kuru ienākumi ir mazi,” norāda Gatis Sprūds.

 

Kā rāda sabiedriskās domas aptaujas, nākot uz vēlēšanām, cilvēki partiju sarakstos vēlas redzēt citus, iepriekš politikā neredzētus cilvēkus, jo tieši tāds bija šīs Saeimas atlaišanas mērķis – mainīt pie varas esošo eliti, dot iespēju jaunām, spēcīgām un sevi jau pierādījušām personībām. Nacionālās apvienības “Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu kandidātu sarakstā šādi cilvēki dominē un starp tiem ir arī Sanita Dika-Bokmeldere, Romāns Naudiņš un Gatis Sprūds.

Saziņai:

Gatis Sprūds

Interneta bibliotēkas Atlants.lv un biļešu tirgotāja Bezrindas.lv vadītājs

t. 29146416

gatis@cdi.lv

www.gatisspruds.lv

Romāns Naudiņš

SIA „Baltijas Floristika” vadītājs un Valmieras domes deputāts

t.  26811508

romans.naudins@gmail.com

www.naudins.lv

Sanita Dika-Bokmeldere

VVD Mārketinga komunikācijas vadītāja

t.  29420430

dika@vvd.lv

 

Iet atpakaļ