Naudiņš: Esmu gandarīts par apvienības veidošanu ar „Visu Latvijai!”

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valde pēc Apvienības deleģēto pārstāvju tikšanās ar partijas „Visu Latvijai" vadību šovakar nolēma veidot kopīgu TB/LNNK un partijas „Visu Latvijai" deputātu kandidātu sarakstu 10.Saeimas vēlēšanām, kā arī uzsākt TB/LNNK un VL politisko organizāciju apvienības veidošanu.

TB/LNNK valdes loceklis Romāns Naudiņš uzsvēra: „Esmu gandarīts par lēmumu veidot politisko apvienību ar partiju „Visu Latvijai!”. Pagājušā gada pašvaldību vēlēšanās Valmieras un Kocēnu novada „tēvzemieši” jau pierādīja, ka kopīgs TB/LNNK un VL starts dod labus rezultātus. Mūsu kopīgais darbs Ziemeļvidzemē bija noteikti sākums kam lielākam. Un tas šodien ir apstiprinājies. Esam tikai soļa attālumā līdz kopīgas apvienības izveidošanai.”

„Lai konsolidētu nacionāli domājošos politiskos spēkus pirms 10.Saeimas vēlēšanām, kā arī pēc iespējas sekmīgāk īstenotu TB/LNNK galveno programmatisko mērķi - latviskas Latvijas veidošanu - mūsu apvienības valde ir nolēmusi sadarboties ar partiju „Visu Latvijai". Diemžēl apvienības „Vienotība" noraidošās attieksmes dēļ ir izpalikusi plašāka nacionāli orientēto politisko spēku konsolidācija, kas bija mūsu sākotnējais mērķis. Taču politiskā situācija Latvijā saistībā ar aktīvo konsolidāciju prokrievisko spēku starpā ap „Saskaņas centru" prasa darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu latvisko politisko spēku maksimālu pārstāvniecību 10.Saeimā", uzsver TB/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš.

Viņš arī norāda: „Mēs esam pārliecināti, ka sadarbība ar „Visu Latvijai" kopīga kandidātu saraksta un kopīgas politiskās apvienības ietvaros noritēs balstoties uz kopīgu eiropeisku izpratni par nacionāli konservatīvajām vērtībām un latviskas Latvijas ideālu".

Iet atpakaļ