Par manu izstāšanos no partijas Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

Ir pagājuši divdesmit gadi kopš iestājos partijā “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”. Vēlos izteikt lielu paldies visiem partijas biedriem ar kuriem nācies sadarboties. Īpaši NA biedriem, atbalstītājiem un domubiedriem no Vidzemes un Valmieras puses.

Esošajai partijas valdei un Nacionālās apvienības frakcijas Saeimas deputātiem šajā īpaši sarežģītajā laikā vēlu spēju sadzirdēt līdzcilvēku dažādos viedokļus un uzskatus, lai pieņemtu mūsu sabiedrībai vienojošus lēmumus. Minēšu piemēru, kas spilgti raksturo šī brīža kopējo politisko morāli Latvijā. Teju trīs mēnešus ar valdības un Saeimas lēmumu tika sadalīti bērni vakcinētajos un nevakcinētajos. Vieniem tika ļauts sportot, dziedāt un dejot, bet otriem tika noteikti ierobežojumi. Kamēr vieniem bērniem sporta zāles durvis tika atvērtas, tikmēr citiem slēgtas. Šis bija iemesls daudzu talantīgu bērnu, kā arī viņu ģimeņu izbraukšanai no Latvijas. Tikai Latvijas Hokeja federācijas apkopotie dati liecina, ka vairāk kā 150 hokeja bērni un jaunieši 2021.gada otrajā pusē pameta Latviju. Diemžēl šo mēs nesadzirdējām, kaut arī Nacionālās apvienības frakcijā pirms valdības lēmuma pārapstiprināšanas Saeimā par to diskutējām.

Līdzīgi ir ar pašnodarbinātajiem un mazajiem uzņēmējiem, kuriem piemērotas nelabvēlīgas nodokļu izmaiņas vai arī patentmaksātāji, kuru saimnieciskās darbības forma līdz pensijas vecuma sasniegšanai ar 2022.gadu pilnībā izbeigta. Virkne valdības un Saeimas pieņemtie lēmumi pandēmijas ierobežošanai ir bijuši neloģiski un būtiski apgrūtinājuši Latvijas uzņēmējdarbības vidi. Tas, savukārt, spilgti izgaismo mūsu vājās vietas. Krīzes apstākļos kļūstam haotiski un neiecietīgi, kas liedz pieņemt izsvērtus lēmumus.

Kļūdas nekad nav par vēlu labot. Tas ir jādara, lai parlaments atgūtu sabiedrības uzticību. Kā neatkarīgs Saeimas deputāts esmu gatavs sadarboties ar Nacionālo apvienību likumdošanas pilnveidošanai, kas uzlabotu uzņēmējdarbības vidi Latvijā, cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību, pilnveidotu bērnu un jauniešu izglītību, kā arī citos jautājumos, kas skar nacionāli konservatīvās vērtības.

No sirds vēlu visiem Nacionālās apvienības biedriem panākumus savos ikdienas darbos! Esiet politiski aktīvi savās reģionālajās nodaļās, iespēju robežās iesaistieties sava novada un pilsētas sabiedriskajā dzīvē! Tikai tā mēs varam celt mūsu tautas un valsts labklājību.

Arī pēc manas izstāšanās no Nacionālās apvienības darbs turpināsies! Mana darba kabineta durvis Jums vienmēr būs atvērtas!

Patiesā cieņā, Romāns Naudiņš

Iet atpakaļ