VARAM parlamentārais sekretārs R.Naudiņš dosies reģionālajā darba vizītē uz Līvānu novada pašvaldību

Piektdien, 31.janvārī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Romāns Naudiņš apmeklēs Līvānu novada pašvaldību, lai klātienē iepazītos ar pašvaldībai un tās uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem.

Reģionālās darba vizītes laikā R.Naudiņš plānojis tikties ar Līvānu novada domes priekšsēdētāju Andri Vaivodu un pārrunāt pašvaldībai aktuālus jautājumus. Tāpat plānots diskutēt par Eiropas Savienības fondu plānošanu nākošajam periodam.

VARAM parlamentārais sekretārs R.Naudiņš uzsver: „Ir būtiski turpināt aizsākto darbu pie līdzsvarotas reģionu attīstības Latvijā, apzinoties, ka dzīve nenoris tikai Rīgā vai tās apkārtnē, bet arī ārpus šīm robežām”.

Tāpat VARAM parlamentārais sekretārs ieplānojis apmeklēt uzņēmumu „Līvānu mājas un logi” un pārrunāt uzņēmuma attīstības plānus. Šis uzņēmums jau vairākus gadus veiksmīgi eksportē savu produkciju, nodrošinot Eiropas Savienības iedzīvotājus ar drošiem, kvalitatīviem, videi draudzīgiem un ilglaicīgi kalpojošiem logiem, durvīm un citiem galdniecības izstrādājumiem.

„Uzskatu, ka reģionālā līmenī būtiski ir sniegt atbalstu uzņēmējiem, kas nodarbojas ar ražošanu un ir konkurētspējīgi ārpus Latvijas. Kā vienam no iespējamiem atbalsta instrumentiem šādiem uzņēmumiem jābūt ES fondu finansējumam, kas Latvijai būs pieejams nākošajā periodā,” akcentē parlamentārais sekretārs.

Vizītes laikā R.Naudiņš plānojis piedalīties Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „KVARTĀLS” atklāšanas pasākumā.

 

Kristīne Barševska

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Tel.67026533

Iet atpakaļ