15km Latvijas karoga lentas!

Autors: tavaizvele.lv.
Attēlā: Romāns Naudiņš, Love Latvia veikals Galerijā

Ir aizvadīti jau divi mēneši, kopš atklāts Latvijā radītā suvenīru un dāvanu koncepta LOVE LATVIA pirmais veikals. Tādēļ lūdzām uz sarunu koncepta radītāju, SIA Baltijas Floristika īpašnieku Romānu Naudiņu, lai uzzinātu ko vairāk par šo zīmolu.

Kā mūs informēja R.Naudiņš, Love Latvia ir suvenīru un dāvanu veikalu koncepts. Pirmais veikals tika atvērts jau šā gada 1.jūlijā, TC Galerija Centrs 1.stāvā. Rīgas un Latvijas iedzīvotājiem veikals piedāvā ar Latvijas simboliku rotātas preču kolekcijas, kuras ir piemērotas dāvanas Latvijas patriotiem, ārzemēs dzīvojošiem draugiem un ģimenes locekļiem, kā arī cilvēkiem, kuri īpašu uzmanību velta labdarībai. Veikala mērķauditorija ir gan Rīgas viesi, gan arī vietējie pircēji.

Love Latvia veikals Galerija Pēc darbības pirmajiem mēnešiem ir izdarīti arī pirmie secinājumi. Kā sava veida pārsteigumu R.Naudiņš min tūristu neziņu. Sarunā ar tūristiem lielākā daļa atzīst, ka ieradušies apskatīt tikai Rīgu un Latvijas apskatei viņiem trūkst informācijas. Daži pat ar zināmu neērtību atzīst, ka lidojuši uz Rīgu, bet nokļuvuši Latvijā.


Otrs svarīgs secinājums ir tas, ka pārsteidzoši labi ir izdevies pārdot rokdarbus, ko darinājuši cilvēki ar īpašām vajadzībām. Pirmajos divos mēnešos ir pārdots viss, ko bija gatavojuši sociālās aprūpes grupu mājas "Saulrīti" cilvēki ar īpašām vajadzībām. Veikala īpašnieks Romāns Naudiņš norāda: "Mūsu pieeja būt sociāli atbildīgam uzņēmumam ir attaisnojusies. To pierāda gan visu iepriekšējo gadu uzņēmuma eksporta pieaugums, gan Love Latvia tikko atvērtais veikals. Invalīdu rokdarbus tirgojam bez uzcenojuma, bet pārējo veikala sortimentu par cilvēka prātam pieņemamu cenu. Šādā veidā esam atraduši pareizo līknes krustpunktu starp produkta cenu un pieprasījumu. Šobrīd droši var teikt, ka pateicoties veikala veiksmīgai darbībai pirmajos mēnešos, uzņēmumā tiks radītas vēl septiņas darba vietas suvenīru ražošanai."


Uz jautājumu par to, ko gan mēs varēsim sagaidīt no Love Latvia nākotnē, R.Naudiņš stāsta gan par veikalu Drēzdenē, Love Germany, kurš tapis sadarbībā ar ilggadējiem partneriem Vācijā, gan dažādām akcijām, kuras norisināsies Rīgā un Valmierā. „Ņemot vērā to, ka vietējie klienti samērā maz izvēlas preces ar Latvijas simboliku, esam nolēmuši popularizēt patriotiskas dāvanas. Tādēļ par godu Latvijas dzimšanas dienai esam iegādājušies 15km Latvijas karoga lentas, kuras par brīvu dalīsim savā veikalā 11. un 18.novembrī! Ir skumīgi noskatīties uz to, cik aktīvi Rīgā tiek propagandēta Georgija lenta, kamēr nozīmītes vai lentītes ar Latvijas karogu manu visai reti,” stāsta R.Naudiņš.


SIA "Baltijas Floristika" ir 2006.gadā Valmierā dibināts uzņēmums. Uzņēmums nodarbojas ar sauso ziedu kompozīciju ražošanu, kas visa tiek eksportēta uz ES valstīm. 2010.gadā sākta suvenīru ražošana un to mākslinieciskā izstrāde. Uzņēmums 2009.gadā strādājis ar 19 379 LVL peļņu. Tā vienīgais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs ir valmierietis Romāns Naudiņš.

Iet atpakaļ