18.novembrī sabiedrisko transportu Valmieras pilsētā pensionāri un invalīdi varēs izmantot bez maksas

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

Neskatoties uz to, ka Valmieras domes deputāti neatbalstīja deputāta Romāna Naudiņa ierosinājumu ļaut valmieriešiem izmantot sabiedrisko transportu 18.novembrī bez maksas, tomēr šis pakalpojums pensionāriem un 3.grupas invalīdiem būs bez maksas. Deputāts R.Naudiņš šim nolūkam ir izmantojis iespēju savu divu mēnešu deputāta amata atalgojumu ziedot pensionāru un invalīdu bezmaksas pārvadāšanai 18.novembrī.

 R.Naudiņš saka: “Ceru, ka iespēja  pensionāriem un invalīdiem sabiedrisko transportu 18.novembrī izmantot bez maksas tikai papildinās svētku noskaņojumu mūsu pilsētā.”

 Deputāts Naudiņš atzīmē, ka mēģinās arī trešo reizi rosināt 2011.gada Valmieras budžetā paredzēt pāris simtus latu sabiedriskā transporta kompensācijām 18.novembrī.

“Tas, ka Valmieras domes deputāti nespēja jeb drīzāk negribēja budžetā atrast 350 latus, lai Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas gadadienā sabiedriskais transports Valmieras pilsētā būtu bez maksas, rada sarūgtinājumu. Kā Latvijas patriotam un sabiedrības pārstāvim Valmieras domē man būtu kauns, ja Valmierā sabiedriskais transports pensionāriem un invalīdiem 18.novembrī būtu par maksu, savukārt Latvijas galvaspilsētā Ušakova vadībā par brīvu,” saka R.Naudiņš.

 Sabiedriskais transports iedzīvotājiem bez maksas 18.novembrī ir Rīgā un vairākās citās Latvijas pilsētās.

 Kā jau iepriekš vēstījām, SIA „VTU Valmiera” sagatavotā informācija liecina, ka pārvadājot visus pasažierus vienas dienas zaudējumu segšanai nepieciešami 1050 lati, bet pensionāriem un trešās grupas invalīdiem 350 lati.

Iet atpakaļ