Iekšlietu ministrija dzen Valmieras budžetu kapā

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

Izraksts no Valmieras domes sēdes protokola 23.12.2009.

Papildjautājums Nr.6 par nomas maksu Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldei. 

Deputāta Romāna Naudiņa debašu uzruna.

Godātie deputāti!

 

Pirms lemt par atbrīvošanu no telpu nomas maksas Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldi (Rīgas ielā 50), aicinu pilsētas mēru tikties ar Iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci un pārrunāt izveidojušos situāciju. Nav pieņemami, ka Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldei ir būtiski samazināts budžets saimnieciskiem izdevumiem, kā dēļ nav iespējams norēķināties ar Valmieras pašvaldību par īrētajām telpām. Tajā pašā laikā Iekšlietu ministrija turpina veikt miljoniem vērtus iepirkumus,piemēram, pārvietojamos fotoradarus.

Valmieras budžetam vairāk kā 10 tūkstoši lati gadā no telpu izīrēšanas ir ļoti būtiski. Īpaši šobrīd, kad budžeta ieņēmumi sarūk ar katru dienu, bet sociālajiem pabalstiem naudas nepietiek. Ar šādu politiku un attieksmi Iekšlietu ministrija dzen Valmieras budžetu kapā. Atgādināšu, ka vēl nesen par nodokļu maksātāju naudu Rīgas ielas 50 telpu remontā tika ieguldīti desmitiem tūkstoši lati, kā arī Valmieras pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu Valmieras policijai ikgadu budžetā paredzot līdz pat 100 tūkstošiem latu.

Tāpēc aicinu vēlreiz pilsētas vadību uzrunāt Iekšlietu ministri un panākt, lai Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde nākamajā gadā pildītu savas saistības par telpu nomu.

Iet atpakaļ