Naudiņš: "plikajiem" ir jāpiemēro sods

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

Atsaucoties uz vairāku Valmieras pilsētas iedzīvotāju sūdzībām, Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš (Visu Latvijai! -"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK) ir vērsies Valmieras pilsētas pašvaldības domē ar iesniegumu, lai izvērtētu iespēju sodīt tos cilvēkus, kas sabiedriskā vietā atrodas ar atkailinātu ķermeņa augšējo daļu. 

"Esmu ierosinājis noteikt Valmieras pilsētas saistošajos noteikumos "Par sabiedrisko kārtību Valmieras pilsētā", ka šāda atkailināta ķermeņa demonstrēšana turpmāk būtu sodāma. Sūdzības ir saņemtas par cilvēkiem, kas ar neaizsegtu ķermeņa augšējo daļu atrodas sabiedriskajā transportā, veikalos un skvēros. Dažkārt pat alkohola reibumā. Iedzīvotāji ir izteikuši neapmierinātību, ka pārvietojoties ar pārpildītu sabiedrisko transportu cilvēki ar neaizsegtu ķermeņa augšējo daļu rada neērtības citiem sabiedriskā transporta pasažieriem. Šāda puskaila cilvēka atrašanās sabiedriskā vietā īpaši aizskaroša ir sievietēm, bet bērniem rada nepareizu priekšstatu par apģērba nēsāšanas kultūru. Karstais laiks nevar būt kā arguments neaizsegt ķermeņa augšējo daļu sabiedriskā vietā. Ir jāizvēlas vieglāks apģērbs, kas turklāt pasargā cilvēku no tiešiem saules stariem," saka R.Naudiņš.

Deputāts Naudiņš norāda, ka punktu šādai necieņai pret apkārtējiem pielicis kāds vīrs, kas atradās tirdzniecības centrā ar neapsegtu ķermeņa augšējo daļu, turēja rokās T-kreklu, bet uz labās rokas rēgojās Staļina portreta tetovējums. "Man nav pieņemami, ka šādi neapģērbti ērmi vazājas pa Valmieru un demonstrē savus tetovējumus," uzsver R.Naudiņš. 

 

Iet atpakaļ