Patentē preču zīmi „Love Latvia” un paplašina suvenīru tirdzniecību Rīgā

Autors: Linda Tiltiņa, Love Latvia veikala vadītāja.

2011.gada 12.maijā savas durvis vērs otrais „Love Latvia” suvenīru un dāvanu veikals. Jaunais veikals atradīsies TC Origo 1.stāva A korpusā. Latvijā radītā suvenīru un dāvanu koncepta veikals savus vietējos klientus priecē ar oriģinālām dāvanām, savukārt Rīgas viesiem piedāvā modernus suvenīrus ar Rīgas un Latvijas simboliku, kuru mākslinieciskā izstrāde veikta strādājot SIA „Baltijas Floristika” radošajam personālam.

Love Latvia koncepta radītājs, SIA „Baltijas Floristika” īpašnieks Romāns Naudiņš stāsta: „Mūsu cerības ir attaisnojušās! Pirmais veikals TC Galerija Centrs, kurš tika atvērts 2010.gada jūlijā, darbojas veiksmīgi. Ap 90% veikala klientu ir ārzemju tūristi. Tātad veikala darbība praktiski ir orientēta eksportam, kas jau no uzņēmuma dibināšanas pirmsākumiem ir galvenais darbības virziens. Jaunajā veikalā TC Origo ceram piesaistīt vairāk vietējos klientus, kuriem piedāvāsim oriģinālas svētku dāvaniņas patriotiskās krāsās!”

Atzinīgi Naudiņš vērtē Rīgas pilsētas aktīvu darbību tūrisma attīstībā un Krievijas tūristu piesaisti Rīgai. R.Naudiņš skaidro: „Mūsu veikalā „Love Latvia” lielākos pirkumus izdara tūristi no Krievijas. Tas vēriens ar kādu iepērkas Krievijas tūrists ir apbrīnojams. Vidējais pirkums krievu tūristam ir ap 35 latiem, bet Rietumu tūristam 5 latu robežās. Arī TC Origo veikalā plānojam apkalpot lielu skaitu Krievijas tūristu, kuri Rīgā ierodas ar vilcienu!”

2010.gada novembrī veikals „Love Latvia” popularitāti ieguva pateicoties akcijai, kurā bez maksas dalīja Latvijas karoga lentītes.

„Arī šogad mūsu veikala galvenie svētki būs Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena un Lāčplēša diena, kad veikalos tiek plānots organizēt īpašas akcijas gan Rīgas iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Vairākus tūkstošus karoga lentītes jau šobrīd gatavojam Latvijas nozīmīgākajiem svētkiem. 11.novembrī un 18.novembrī Latvijas karoga lentītes manos veikalos būs pieejamas bez maksas. Tā ir manas ģimenes dāvana mūsu Latvijai, kurā mums ir iespēja dzīvot un strādāt,” saka uzņēmējs Romāns Naudiņš.

Ņemot vērā suvenīru un dāvanu veikalu „Love Latvia” nākotnes attīstības plānus Latvijā un ārvalstīs, R.Naudiņš ir reģistrējis „Love Latvia” preču zīmi Latvijas Republikas Patentu valdē, kas ļauj SIA „Baltijas Floristika” ieguldīt vēl jaudīgāku darbu augstas kvalitātes suvenīru ražošanai un tirdzniecībai.

SIA "Baltijas Floristika" ir 2006.gadā Valmierā dibināts uzņēmums. Tā vienīgais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs ir valmierietis Romāns Naudiņš.  2010.gada 16.septembrī SIA „Baltijas Floristika” ir noslēgusi floristikas izstrādājumu un suvenīru ražotnes paplašināšanu un modernizāciju. Projekts veikts Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēta projekta ietvaros. Projekta noslēguma kopējās izmaksas 163 208. 68 LVL, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 74 185.76 LVL.

Iet atpakaļ