Romāns Naudiņš par aizvadīto un nākamo gadu

Autors: Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvais izdevums.

Neskatoties uz tautsaimniecības ķibelēm Latvijā, Valmierā 2010.gads bijis saimnieciski rosīgs. Šeit vietā būtu teikt milzīgu paldies Valmieras pašvaldības darbiniekiem, kas sekmīgi pildījuši savus pienākumus. Pašvaldības darbiniekiem veiksmīgi izdevies piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu dažādos projektos. Bez šīs naudas pilsētas attīstība būtu stipri apgrūtināta. Lēnām, bet tomēr pamatīgi tiek uzlaboti pilsētas centrālie ceļi. Mūsu pilsētas galvenā iela, Gauja, ir kļuvusi sakoptāka- izveidota ūdens tūristu piestātnes vieta. Savu iespēju robežās palīdzīgu roku valmieriešiem snieguši un smagu darbu iznesuši sociālā dienesta darbinieki.

Ja „treknajos gados” pašmāju politiķu dzīres nebūtu bijušas ar tādu apetīti, Valmieras pilsētai šogad būtu izdevies paveikt daudz vairāk.  

Nākamajā gadā turpināšu savu darbu ieguldīt kopīgas Valmieras pilsētas lietas labā. Sākot ar 2011.gadu, katru dienu tiks uzrunāti ap 300 Rīgas pilsētas ārvalstu tūristi, kas saņems informāciju par Valmieras pilsētu un tās piedāvājuma klāstu. Mērķis, lai Valmiera 2011.gadā divkāršotu tūristu skaitu pilsētā. Sava 2011.gada darba plānā esmu paredzējis finansiāli atbalstīt piemiņas plāksnes uzstādīšanu par godu Valmieras pilsētas atbrīvotājiem no komunistiskā režīma.

Uzskatu, ka 2011.gadā par Valmieras zīmolu jākļūst Valmieras Drāmas teātrim. Tieši teātris Valmieras vārdu var nest Latvijā un kļūt par pamatu tūkstošiem pilsētas ciemiņu uzņemšanai katru gadu.

Lai nākamais zaķa un kaķa gads Valmieras pilsētai atnes zaķa izveicību aizstāvot valmieriešu intereses Saeimā un valdībā. Savukārt pilsētas iedzīvotājiem vēlu kaķa mieru un siltumu ģimenēs. Lai veiksmīgs Jaunais gads visiem tiem valmieriešiem, kas apstākļu spiesti šobrīd atrodas Īrijā, Anglijā, Norvēģijā un citur svešumā. Laimīgu 2011.gadu!

Iet atpakaļ