Romāns Naudiņš par aktuālāko Finanšu un uzņēmējdarbības komiteju sēdē 09.jūnijā

Autors: Romāns Naudiņš.

1.Valmieras tilta rekonstrukcija ātrākais varētu sākties jūlija vidū.Tas ir gadījumā, ja netiks apstrīdēti konkursa rezultāti. Tilta izmaksas noteiktas 2 649 662 LVL, kas varētu arī samazināties izvērtējot būvnieku pieteikumus. Tilta būvniecības darbi ilgs 13 mēnešus. Smalkāka informācija par konkursa gaitu man kā deputātam nav pieejama.

2.Pieņēmām lēmumu atbalstīt peldētāju Uvi Kalniņu ar 765 latiem. Finansējums nepieciešams dalībai starptautiskās sacensībās, kas dos iespēju izpildīt Olimpiko normatīvu. Lai Uvim veicas un cerēsim uz nākamo valmierieti, kas pieteiks sevi Olimpiskajās spēlēs.

3.Valmieras pilsēta iesniegs savu pieteikumu rīkot 2012.gada Latvijas III Olimpiskās spēles. Konkurence starp Latvijas pilsētām liela. Piemēram, Liepāja.

4.Nākamajā mācību gadā skolēniem dienasgrāmata maksās 1.60 LVL, no kuriem pašvaldība segs 0.60 LVL.Mans priekšlikums trūcīgajiem piešķirt dienasgrāmatas bez maksas neguva atbalstu.

5.Valmieras krāces Gaujas upē sakārtos par 6625 LVL. Atbalstīju šo lēmumu un komiteju sēdē vēlreiz atzīmēju, ka Gaujas upes potenciāls piesaistīt tūristus laivošanai līdz galam nav izmantots. Gaujas stāvie krasti, ekstrēms braucies krācēs un Sietiņieža apskate ir labs produkts, ko varētu pārdot ārvalstu tūristiem, kas mīl neskartu un skaistu dabu.

6.Valmieras pansionāta direktore informēja deputātus par situāciju pansionātā. Viena pansionāta iedzīvotāja izmaksas ir virs 300 LVL. Šo summu sastāda pensionāra pensija un tā tuvinieku piemaksas kopā 250 LVL, kā arī Valmieras pašvaldības iemaksas gadā ir 88 000 lati.

7.Valmieras domes deputāti Jānis Skrastiņš un Vaira Dundure dosies šajā nedēļā triju dienu komandējumā uz Krievzemi. Lai labs ceļavējš.

Iet atpakaļ