TB/ LNNK Valmieras grupa: vilnas zeķes silda, likumi skolo.

Autors: TB/LNNK Valmieras grupas birojs.

Vakar, 16.aprīlī, apvienības TB/ LNNK Valmieras grupas un partijas „Visu Latvijai!” jaunieši, apzinoties pavasara auksto laiku naktīs, nolēma uzdāvināt partijas Jaunais Laiks jauniešiem vilnas zeķes, kas tobrīd bija nosēdušies rindā pie Valmieras pilsētas domes durvīm, lai pirmie iesniegtu savu kandidātu sarakstu Valmieras pilsētas pašvaldības vēlēšanām.

 

Vakar, 16.aprīlī, apvienības TB/ LNNK Valmieras grupas un partijas „Visu Latvijai!” jaunieši, apzinoties pavasara auksto laiku naktīs, nolēma uzdāvināt partijas Jaunais Laiks jauniešiem vilnas zeķes, kas tobrīd bija nosēdušies rindā pie Valmieras pilsētas domes durvīm, lai pirmie iesniegtu savu kandidātu sarakstu Valmieras pilsētas pašvaldības vēlēšanām. „Mums rūp, lai Jaunā Laika jaunieši nesaslimtu un tādējādi neradītu papildu izdevumus valsts un pašvaldības budžetam, nodokļu maksātājiem”, saka TB/LNNK Valmieras grupas biedrs Oskars Paulicāns.


Jaunā Laika jauniešiem tika pasniegta arī TB/LNNK mape, kuras saturā bija Pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likums un tabula ar pašvaldībās ievēlamo deputātu skaitu, atgādinot partijas Jaunais Laiks Valmieras nodaļai, ka Valmieras pilsētas domē tiek ievēlēti 13 deputāti. Neizprotama bija vakardienas Jaunā Laika pārstāvju paustā informācija mēdijiem, ka vēlēšanām sarakstā tiks virzīti 18 deputātu kandidāti. „Mēs ceram, ka Jaunā Laika Valmieras nodaļas vēlme pašvaldības vēlēšanām Valmierā virzīt 18 kandidātus šīs nakts laikā tika izlabota un vēlēšanu komisija Jaunā Laika sarakstu varēs reģistrēt,” saka TB/LNNK Valmieras grupas biedrs Ronalds Feders.


Apvienības TB/LNNK Valmieras grupas priekšsēdētājs Romāns Naudiņš atzīmēja, ka ar skumjām noskatījies uz partijām, kas nākotnes cerību pārņemtas diennaktīm uzrauga Valmieras domes galveno ieeju. „Vairums partiju, reģistrējoties pirmās, cer saņemt vairāk vēlētāju balsis. Tas ir naivi. Valmierā vēlētāji ir pietiekami izglītoti un nemet vēlēšanu urnā pirmo pēc kārtas paņemto sarakstu. Būtu daudz prātīgāk, ja likums paredzētu vēlēšanu kārtas numurus noteikt izlozes kārtībā, līdzīgi kā tas ir Eiropas Parlamenta vēlēšanās,” saka R.Naudiņš.

Iet atpakaļ