Valmierā viesosies Saeimas deputāti no Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

30.maijā, plkst.17.30, Valmieras Drāmas teātra Mazajā zālē notiks Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”- „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK valdes sēde. Sēdē piedalīsies Nacionālās apvienības Saeimas deputāti, valdes locekļi, pašvaldību deputāti, partiju „Visu Latvijai!” un TB/LNNK Valmieras un tās apkārtnes biedri.

Sēdes laikā paredzēts apspriest politisko situāciju Latvijā un Nacionālās apvienības Saeimas deputātu padarīto strādājot parlamentā.

Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš informēs Nacionālās apvienības valdi un biedrus par paveikto Valmieras pašvaldībā. R.Naudiņš iecerējis apspriest ar Saeimas deputātiem likumdošanas iniciatīvas, kas atvieglotu pašvaldību darbu no pārlieku lielās birokrātijas, kas joprojām pastāv valstī.

„Veicot deputāta pienākumus Valmieras pašvaldībā esmu saskāries ar iespaidīgu valsts birokrātiju, kas jāiznes pašvaldības darbiniekiem gatavojot bezjēdzīgas papīru kaudzes Rīgas ierēdņiem, ministrijām. Piemēram, ieviešot Eiropas Savienības struktūrfondu programmas vai sagatavojot apjomīgos gada pārskatus, kas aizņem 2-3 mēnešu darbu vairākiem pašvaldības darbiniekiem. Ir skaidrs, ka šīs procedūras ir maksimāli jāvienkāršo un pašvaldības darba resurss jāvirza citiem nozīmīgākiem pilsētas attīstības jautājumiem. Savukārt apgūstot Eiropas Savienības naudu vienmēr uzpeld pasakaini brīnumi no ministriju puses. Un tas notiek brīdī, kad projekts jau ir realizācijas stadijā. Tas traucē projekta virzītājiem (celtniekiem, pašvaldību darbiniekiem) savlaicīgi, precīzi un loģiskā veidā apgūt Eiropas Savienības finansētus projektus. Turklāt Eiropas nauda šobrīd ir vienīgā, kas Valmieras pilsētai ļauj turpināt attīstību. Vienreiz pietiek klusēt un pielabināties ministrijām. Ir jāsauc lietas īstajos vārdos un precīzi jānorāda, kas uzlabojams valsts pārvaldē. Tas nāks tikai par labu Latvijas valstij, ja paši no sava novada, pilsētas norādīsim uz valsts pārvaldes kļūdām. Bez lišķības, divkosības un pašlabuma meklēšanas,” saka Valmieras domes deputāts R.Naudiņš.  

Nacionālās apvienības valdes sēde būs atklāta un to apmeklēt aicinām apvienības biedrus, atbalstītājus un citus interesentus.

Iet atpakaļ