Valmierai jārada savs Ziemassvētku brīnums

Autors: TB/LNNK birojs.

26.novembrī, Valmieras pašvaldības Attīstības un uzņēmējdarbības komitejas sēdē deputāts Romāns Naudiņš iesniedza deputāta pieprasījumu, lai rosinātu Valmieras domes Sabiedrisko attiecību nodaļai un Attīstības nodaļai sagatavot pasākumu plānu, kas Valmieras pilsētas Ziemassvētku tirdziņu padarītu par atpazīstamu visā Latvijā un kaimiņvalstīs.

 

„Ja rīkojam Ziemassvētku tirdziņu, tad tas nedrīkst pārvērsties par nekvalitatīvu Ķīnas preču „izgāztuvi” vai formāla „ķeksīša” ievilkšanu domes darbinieka izpildīto uzdevumu grāmatiņā. Zaļā gaisma ir jādod Latvijas amatniekiem un meistariem. Līdzīgi kā Mazsalacas meteorīts pārsteidza Latviju, tā Valmieras pašvaldībai ir jārada Ziemassvētku brīnums, kas gadu no gada dzīvos valmieriešu sirdīs, bet pilsētas ciemiņiem ļaus baudīt patiesu Ziemassvētku noskaņu un vēlmi apciemot mūs biežāk”, saka Romāns Naudiņš.

 

Komitejas sēdē R.Naudiņš minēja vairākus veiksmīgus Ziemassvētku mārketinga risinājumus. Piemēram, Somija sevi pasludināja par Ziemassvētku vecīša mājvietu, Krievija savukārt sevi pieteica kā „Djeda Maroza” dzīvesvietu, bet pavisam nesen Rīga nominēja sevi par Ziemassvētku eglītes izcelsmes vietu.

 

Tāpat Naudiņš atzīmēja: „Lai šī gada Ziemassvētku tirdziņš Valmieras pilsētā tiktu pamatīts, nepieciešams veidot attiecīgu atmosfēru. Lieliski Ziemassvētku tirdziņus prot rīkot vācieši- ar karstvīnu, piparkūkām un Ziemassvētku dziesmām. Valmieras pilsdrupas būtu brīnišķīga vieta tirdziņam, kas ļautu Ziemassvētku pasākumus rīkot jaunā kvalitātē. Jau šobrīd Valmieras uzņēmēji ir sagādājuši vairākus pārsteigumus.”

Iet atpakaļ