Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš savu algu novirza sabiedriskā transporta kompensācijām 18.novembrī

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

Šodien, 14.oktobrī,Valmieras domes sēdē atkārtoti tika izskatīts deputāta Romāna Naudiņa iesniegums par Valmieras pilsētas sabiedriskā transporta bezmaksas izmantošanu Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas gadadienā.

Izvērtējot Valmieras pilsētas budžeta iespējas, deputāts Romāns Naudiņš lūdza izskatīt iespēju noteikt bezmaksas sabiedriskā transporta izmantošanu vai nu visiem pasažieriem, vai pensionāriem un 3.grupas invalīdiem.

Ne pirmo, ne otro R.Naudiņa priekšlikumu neviens deputāts neatbalstīja.

Romāns Naudiņš ir informējis Valmieras domes priekšsēdētāju Inesi Boķi, ka atsakās no divu mēnešu deputāta amatalgas, lai pilnībā kompensētu 18.novembrī bezmaksas pārvadājumus pensionāriem un 3.grupas invalīdiem.

„Esmu pārsteigts par deputātu balsojumu. Lai sarūpētu bezmaksas sabiedriskā transporta izmantošanu pensionāriem un invalīdiem 18.novembrī bija nepieciešami 350 lati. Tieši tik daudz, cik izmaksā Valmieras domes autoparkā esošo vienas SUBARU automašīnas apkope. Atliek vien brīnīties, ka Valmieras pilsētā tiek īstenoti vārāku miljonu latu vērti būvniecības projekti, bet sarūpēt nelielu dāvanu sirmgalvjiem un invalīdiem mūsu valsts dzimšanas dienā nebija iespējams. Varbūt neesmu pareizās apvienības biedrs, lai manos priekšlikumos ieklausītos kolēģi no citām partijām,” pēc domes sēdes saka R.Naudiņš.

SIA „VTU Valmiera” sagatavotā informācija liecina, ka pārvadājot visus pasažierus vienas dienas zaudējumu segšanai nepieciešami 1050 lati, bet pensionāriem un trešās grupas invalīdiem 350 lati.

Iet atpakaļ