Vārdu salikums "Patriotiskā audzināšana" izraisa deputātu sejas deformāciju

Autors: TB/LNNK Valmieras grupa.

22.aprīlī, Valmieras domes Finanšu komitejas sēdē izskatot jautājumu par nolikuma „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem” apstiprināšanu, deputāts Romāns Naudiņš („Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK un „Visu Latvijai!”) rosināja papildināt noteikumus ar diviem jauniem apbalvojumiem. Naudiņš lūdza atsevišķi iestrādāt nolikumā apbalvojumu par sabiedrības patriotisko audzināšanu un apbalvojumu „Ozols”, kuru piešķirtu ģimenēm ar vairāk kā trim bērniem.

Deputāti Romāna Naudiņa ierosinājumu neatbalstīja.


Romāns Naudiņš saka: „Diemžēl kārtējo reizi var pārliecināties, ka pārstāvēto partiju programmas ievēlētajiem deputātiem nav saistošas. Ja no Latvijas Pirmās partijas/Latvijas ceļš (LPP/LC) ievēlētais deputāts neatbalsta ierosinājumu nolikumā iestrādāt apbalvojumu, kas izceltu un godinātu ģimenes ar kuplu bērnu skaistu, tad vienkārši trūkst vārdu. Laikam LPP/LC Valmieras domes deputāts jau būs aizmirsis ko sludināja viņa partijas biedrs, bijušais Bērnu un ģimenes lietu ministrs Baštiks.”


„Neesmu pārsteigts, ka deputāti neatbalstīja iestrādāt noteikumos apbalvojumu par sabiedrības patriotisko audzināšanu. Izskanot vārdu salikumam patriotiskā audzināšana, Valmieras domes deputātu sejas vienmēr deformējas,” atzīmē Romāns Naudiņš.

Valmieras domes sagatavotajos noteikumos turpmāk tiks paredzēti deviņi apbalvojuma veidi, kā, piemēram, balva izglītībā, sportiskie sasniegumi, bērnu un jauniešu sporta laureāts, par sasniegumiem interešu un profesionālajā izglītībā u.c.   

Iet atpakaļ