2011

18.novembrī Saeimas deputāts Valmieras pensionāriem un invalīdiem dāvina iespēju braukt sabiedriskajā transportā bez maksas

Šodien, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, 3.grupas invalīdi un pensionāri Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas. Nepieciešamos līdzekļus šim nolūkam ziedo valmierietis, LR Saeimas deputāts Romāns Naudiņš. R.Naudiņa vēlējums valmieriešiem un pilsētas viesiem: „Lai katrā no mums ir dzīva ideja par Latviju- kā bagātu, latvisku un plaukstošu zemi. Lai sirdī pārliecība, ticība saviem spēkiem un ticība Latvijas valsts nākotnei. Lai Jūsu ģimenēs saticība un pārticība. Sveicu Latvijas valsts proklamēšanas gadadienā!”

Lasīt tālāk...

Sveicu Latvijas valsts proklamēšanas gadadienā!

Lai katrā no mums ir dzīva ideja par Latviju – kā bagātu, latvisku un plaukstošu zemi

Lasīt tālāk...

Piektdiena kopā ar Viestura vidusskolas skolēniem

21.oktobrī dienas garumā biju kopā ar Valmieras Viestura vidusskolas skolēniem. Četras mācību stundas runājām par uzņēmējdarbību, ražošanu, eksportu un Latvijas Saeimu. Jāatzīst, ka skolēniem ir labas zināšanas uzņēmējdarbībā un politikā. Skolēniem pastāstīju par ražošanas un eksporta praktisko pusi atsaucoties uz savu pieredzi uzņēmējdarbībā. Bijām visi vienisprāt, ka svarīgi ir atbalstīt Latvijas ražotājus un ikdienā pirkt Latvijas preces.

Lasīt tālāk...

Tikai nacionāli domājoši cilvēki var būt veiksmīgi.Intervija ar Romānu Naudiņu

Kas ir Romāns Naudiņš? Esmu 30 gadu vecs vidzemnieks, dzimis Valmierā. Šeit ir dzimuši arī mani vecāki. Pēc Valmieras Viestura vidusskolas absolvēšanas studēju Latvijas Policijas akadēmijā, kur ieguvu izmeklētāja specialitāti. Studiju laikā papildus zināšanas ieguvu Selmas Policijas institūtā Vācijā. Pēc dažu gadu darba pieredzes savā specialitātē, tomēr nolēmu pievērsties saimnieciskai darbībai – ražošanai. Tā kā iepriekš biju iepazinis Vāciju, tās kultūru un tradīcijas, nolēmu sadarboties tieši ar šo valsti, uzsākot savā uzņēmumā saražotās produkcijas eksportu uz turieni. Paralēli tiešajam darbam veicu arī dažādus sabiedriskos pienākumus – esmu Valmieras 4. kājinieku pulka pieminekļa fonda dibinātājs. Fonds izveidots, lai pieminētu Latvijas Brīvības cīņās kritušos karavīrus, un tā galvenais mērķis ir Valmierā izveidot Brīvības pieminekli, kas veltīts Latvijas valsts dibināšanai un godinās Brīvības cīņās kritušos. Šādā nolūkā jau ir izveidotas vairākas piemiņas plāksnes, no kurām viena atrodas Gulbenē, bet maija mēnesī, tāda tika uzstādīta arī Valmieras pilsētā, pieminot igauņu karavīru Viktoru Andersonu – 17 gadu vecu skolnieku, kurš krita cīņā ar komunistiem 1919. gada maijā. Godinājām viņu, jo tieši igauņu karavīri atbrīvoja Valmieru no sarkanā terora.

Lasīt tālāk...

Latvijas Zemessardzei 20!!!

  Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, Tu esi Latvija! /O. Vācietis/ Latvijas Zemessardzes 20. gadadienā sveicu Latvijas zemessargus un karavīrus, kas godprātīgi pilda savus pienākumus, apliecinot gatavību vienmēr aizstāvēt savu valsti! Lai valsts aizstāvju rindās vienmēr jūtams patriotisms un nesavtīga mīlestība pret Latviju! Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, Tu esi Latvija! /O. Vācietis/ Latvijas Zemessardzes 20. gadadienā sveicu Latvijas zemessargus un karavīrus, kas godprātīgi pilda savus pienākumus, apliecinot gatavību vienmēr aizstāvēt savu valsti! Lai valsts aizstāvju rindās vienmēr jūtams patriotisms un nesavtīga mīlestība pret Latviju! Romāns Naudiņš, Valmieras domes deputāts  

Lasīt tālāk...

Latvijas ekonomikas ekspertiem ir jānolaižas uz zemes

Lasot Latvijas ekonomikas ekspertu spriedelējumus par Latvijas tautsaimniecības attīstību, balstoties uz “kosmiskām” inovācijām un nanotehnoloģijām, vēlos atgādināt, ka jebkuras ekonomikas starta šāvienā ir elementāras lietas. Lai nākotnē radītu produktus ar augstu pievienoto vērtību, jāsāk ar veselīgu mazā un vidējā ražošanas biznesa attīstību. 

Lasīt tālāk...

Romāns Naudiņš par aktuālāko 21.jūlija domes sēdē.Septiņu deputātu komandējums uz Vāciju un azartspēļu zāles slēgšana Kultūras centrā!

Valmieras domes sēde iesākās ar pilsētas izpilddirektora Jāņa Baika ziņojumu. Izpilddirektors detalizēti deputātus iepazīstināja ar aizsargdambja būvniecības ieceri Valmieras pilsētā (Stacijas ielā, pie Nestes benzīntanka). Būvniecības izmaksas būs minimālas. Aizsargvalnis tiks veidots no pilsētas ielu rekonstrukciju laikā izņemtās pamatnes. Turpinājumā par dažiem jautājumiem, kas būtu jāpiemin:  

Lasīt tālāk...

Valmieras pilsētai aizliedz atbalstīt Valmieras policiju!

Šodien kāds policijas darbinieks man darīja zināmu, ka Iekšlietu ministrija ir liegusi Valmieras policijai saņemt no Valmieras pašvaldības 1000 litru degvielas atbalstu patruļdienesta vajadzībām.Ministrija apgalvo, ka tā ir KORUPCIJA.Sanāk, ka valmierieši koruptīvā veidā atbalsta savus policistus.Līdz šim Valmieras pilsēta,valmierieši, katru mēnesi Valmieras policijas patruļdienestu atbalstīja ar 1000 litriem degvielas.Ar augusta mēnesi tas būs liegts.Policijas mobilitāte būs būtiski samazināta.Trūkst jebkādas loģikas šāda lēmuma pieņemšanā.Liekas, ka Rīgas silto krēslu birokrātiem vienkārši nav ko darīt...

Lasīt tālāk...

Esam atjaunojuši Aizsargu organizācijas Valmieras pulka karogu

Ar Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valmieras nodaļas finansiālu atbalstu atjaunots Latvijas Aizsargu organizācijas Valmieras pulka karogs.Ar Atzinības rakstu par aktīvu sadarbību ar 8.Valmieras Aizsargu pulku un tam sniegto atbalstu pulka karoga izgatavošanai tika apbalvots Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK).

Lasīt tālāk...

Romāns Naudiņš par aktuālāko Valmieras pašvaldības domes sēdē 16.jūnijā

Domes sēde iesākās ar jautājumu izskatīšanu, kas tika apspriesti nedēļu iepriekš komiteju sēdēs. Par aktuālākajiem jautājumiem no Finanšu un Uzņēmējdarbības komiteju sēdēm jau iepriekš biju rakstījis. Deputātu lēmumi palika bez būtiskām izmaiņām. Nāca klāt vairāki papildjautājumi. Deputāti uz sēdi bija ieradušies gandrīz pilnā sastāvā. Nepiedalījās deputāts Ivo Lakučs. Tātad par aktuālāko: 1.Atbalstīju lēmumu nodot nekustamo īpašumu Garā ielā 10 (bijusī tehniķu stacija) bezatlīdzības lietošanā vairākām sabiedriskā labuma organizācijām. Lietošanā tika nodota ēka ar kopējo platību 594,5 m2. Ēkā darbosies organizācijas, kas pārstāv invalīdu intereses, Sarkano Krustu u.c.

Lasīt tālāk...

Romāns Naudiņš saņem Valmieras pilsētas pašvaldības pateicības rakstu

16.jūnijā ar Valmieras pilsētas pašvaldības rīkojumu Nr.1-1-8/11/133 „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma „Pateicība” piešķiršanu” apbalvots Valmieras domes deputāts, uzņēmējs Romāns Naudiņš. Pateicība saņemta par R.Naudiņa atbalstu piemiņas plāksnes Vīlandes skolnieku rotas karavīram Viktoram Andersonam izveidē un uzstādīšanā. Kā jau iepriekš ziņots, 26.maijā, Valmierā, ar vērienīgiem pasākumiem tika atzīmēta 1919.gada Valmieras pilsētas atbrīvošana no komunistiskā režīma. Pasākuma laikā tika atklāta piemiņas plāksne Vīlandes Skolnieku rotas karavīram Viktoram Andersonam, kurš 1919.gada 26.maijā, cīnoties par Valmieras atbrīvošanu, Svētā Sīmaņa baznīcas tornī krita kaujā ar komunistiem. Piemiņas plāksnes izveides iniciators ir Politiski represēto biedrības Valmieras nodaļas valdes loceklis Imants Grāvītis. Savukārt Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš plāksnes izveidei ziedoja nepieciešamos naudas līdzekļus. Atbalstu plāksnes atklāšanas svinīgajam pasākumam sniedza Zemessardze, skautu vienības vadītājs Uldis Jansons, Valmieras pašvaldība, igauņi un valmierietis Jānis Brakovskis.       

Lasīt tālāk...

Arhīvs