2012

Latvijas valstī katrs cilvēks ir zelta vērts

Uz laikraksta “Druvas” un lasītāju jautājumiem atbild Nacionālās apvienības deputāts, valmierietis Romāns Naudiņš.

   - Pirms nākamā gada budžeta pieņemšanas Nacionālā apvienība stingri uzstāja, ka nepieciešams palielināt finansējumu demogrāfijai, solot nebalsot par budžetu, ja prasības netiks ņemta vērā. Vai panācāt iecerēto?

   - Viss tika ņemts vērā un iestrādāts 2013.gada budžetā. Tagad jāskatās, lai atbalsts turpinātos arī nākamajos gados. Taču jāsaprot, ka ar atbalstu demogrāfijai vien situācija neuzlabosies. Uzskatu, ka aiznākamā gada budžetā jādomā par atbalstu pirmskolas izglītībai, jo tas ir pamatu pamats.

Lasīt tālāk...

Pensionāri un invalīdi 18.novembrī Valmieras sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas

18.novembrī 3.grupas invalīdi un pensionāri Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas. Šo pasažieru bezmaksas pārvadāšanai saņemts ziedojums no Latvijas Republikas Saeimas deputāta Romāna Naudiņa.

Pasažieriem, kuriem būs pieejama bezmaksas braukšana sabiedriskajā transportā, iekāpjot pie autobusa vadītāja jāuzrāda pensionāra vai invalīda apliecība, un viņiem tiks izsniegts braukšanas talons, kas jāglabā līdz brauciena beigām un nepieciešamības gadījumā jāuzrāda kontroles dienestam.

VTU Valmiera

Lasīt tālāk...

11.novembris Lāčplēša diena

Lāčplēša diena simbolizē mūsu tautas gribasspēku, vienotību un izturību. Kamēr vien pastāvēs latviešu tauta, tā šo dienu pieminēs vienmēr. Tas liek mums atcerēties, ka brīvība ir nemitīgi jāuzrauga un jāsargā.

Es novēlu, lai vienotības sajūta mums nerastos tikai kritiskos brīžos un tad, kad ir jāizcīna smagas kaujas, bet lai to sajūtam ik dienu, - gan sevī, gan savos līdzcilvēkos.

Lasīt tālāk...

„Love Latvia” veikali sadarbībā ar Ziedot.lv radījuši jaunu labdarības projektu

Sākot ar šā gada 15.oktobri, SIA Baltijas Floristika suvenīru un dāvanu veikalos „Love Latvia” ir nopērkama jauna ar Ziedot.lv logotipu izstrādāta suvenīru kolekcija. Iegādājoties preces no šīs kolekcijas, pircējs ziedo 1 LVL labdarībai.

Lasīt tālāk...

Akcijas „Skolas diena 2012” ietvaros Saeimas deputāts Romāns Naudiņš apmeklēs Alūksnes novada vidusskolu

Atsaucoties Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) aicinājumam piedalīties akcijā „Skolas diena 2012”, kas notiks vairāk nekā 90 pirmsskolas, profesionālās, speciālās, interešu un vispārējās izglītības iestādēs visā Latvijā, LR 11.Saeimas deputāts Romāns Naudiņš 1.oktobrī apmeklēs Alūksnes novada vidusskolu.

Lasīt tālāk...

Klāt 1.septembris

Šī ir īpaša diena – smaržo ziedi, smaida acis...Īpaša un satraukuma pilna visiem skolēniem un skolotājiem, cerību pilna vecākiem. Novēlu -

Lai sapņi un cerības īstenojas.

Lai skaidri mērķi, kas piepildās.

Lai apkārt vienmēr draudzīgas sejas.

Lai nepietrūkst uzņēmības, tad laimes zvaigzne būs kopā ar jums – tā sargās, iedvesmos un svētīs.

 

Laimīgu ceļu jaunajā mācību gadā!

 

Romāns Naudiņš

LR 11. Saeimas deputāts ,

 Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 

Jaunais Vilnis beidzies, kaislības turpinās

Izskanējis starptautiskais popmūzikas konkurss Jaunais Vilnis, bet atsevišķa ļaužu grupa joprojām šo pasākumu viļā kā karstu kartupeli pa muti. Tiek kultivēts viedoklis, ka Jaunā Viļņa īstenais mērķis esot – uzspiest savu kultūru, gaumi, citas vērtību kategorijas. Tā esot vēlme atgriezt Latviju atpakaļ PSRS, tādēļ šādam festivālam Latvijā neesot vietas.

To visu lasot un klausoties, nākas secināt, ka mums piemīt šaura domāšana un gribu teikt: tautieši attopieties! Neradiet mākslīgi problēmas, kuru patiesībā nav, pārtrauciet katrā lietā saskatīt sazvērestības ar politisku nokrāsu!

Kādēļ nevēlamies saskatīt pozitīvo? 

Lasīt tālāk...

Nacionālās apvienības valdes un frakcijas izbraukuma sēde Limbažos

Vidzemes TV sižets par Nacionālās apvienības valdes un frakcijas izbraukuma sēdi 2012. gada 11. Jūlijā Limbažos, SIA N.Bomja maiznīcā „Lielezers”.

Lasīt tālāk...

Ir jāvaicā cilvēkiem: «Kā jums palīdzēt?»

Saeimas deputāts Romāns Naudiņš (VLTB/LNNK) intervijā Dienas žurnālistei Inārai Eglei.

Jūs esat Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāts. Kā pārliecināsiet cilvēkus atgriezties Latvijā?

Agrāk būtu teicis: kāpēc braucat projām, ja tepat var strādāt? Tagad redzu, ka jaunatne īsti nav sagatavota darba tirgum. Pietrūkst praktiskā darba pieredzes. Viņi aizbrauc un redz, kā tur notiek darbs, un tāpēc ir labi, ka pastrādā gadu, divus ārzemēs.

Taču viņi var arī neatgriezties atpakaļ.

Jāveido programmas, kas dod iespējas uzsākt biznesu mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, lai motivētu atgriezties. Viņi tur varētu nopelnīt starta kapitālu, kam pilnīgi pietiktu ar 5000 līdz 10 000 eiro, bet te saņemt ES struktūrfondu atbalstu šīs programmas ietvaros. Lauku īpaši atbalstāmajām teritorijām jau tāda programma ir – 20 miljonu ar atbalsta intensitāti 70%. Šāda programma ir efektīva. Taču līdz cilvēkiem šī ziņa ir jāaiznes. Ja piemīt ģenētiski ielikts uzņēmēja tvēriens, tad atradīs jebkuru iespēju. Jautājums, vai šis uzņēmējdarbības tvēriens mūsu jaunatnei ir? Taču man ir zināmi jaunieši, kas no nulles ir uzsākuši savu biznesu. Arī es to sāku no nulles.

Lasīt tālāk...

Ir tikai viens vārds uz pasaules, kuram ir mūžības skaņa – Māte.

Māte – katra cilvēka svētums, mīlestības apliecinājums. To izjūt gan mazs bērns, gan pieaudzis cilvēks. Mātes mīlestības siltumā bērnība kļūst par brīnumzemi, kur vēlāk gribas atgriezties. Ir tikai viens vārds uz pasaules, kuram ir mūžības skaņa – Māte.

Lasīt tālāk...

Romāns Naudiņš un Saeimas spīkere apmeklē "Valpro"

Sest­dien Val­mie­rā bi­ja Rī­gas de­pu­tā­tu die­na: Sa­ei­mas priekš­sē­dē­tā­ja Sol­vi­ta Ābol­ti­ņa (Vie­no­tī­ba) ap­mek­lē­ja vie­nu no la­bā­ka­jiem Val­mie­ras uz­ņē­mu­miem SIA Val­pro, bet Sa­ei­mas pras­mī­gā­kie ho­ke­jis­ti VOC sa­mē­ro­ja spē­kus ar paš­mā­ju paš­val­dī­bu la­bā­ka­jiem le­dus bru­ņi­nie­kiem.

Lasīt tālāk...